Květen plný sportovních úspěchů – 1. místo v okrese

14.5.2019 Vyp Od rkaleta

V měsíci květnu jsme se zúčastnili mnoha sportovních soutěží a skoro vždy se podařilo dosáhnout na nejvyšší mety. Dnes 14.5. 2019 naše starší dívky vyhrály bez jediné prohry 1. místo v okresním kole ve vybíjené dívek. Za super výkon gratulujeme. Vítězné družstvo: K. Rybová, D. Solichová, N. Michalíková, N. Kleprlíková, M. Rusnáková, G. Gorolová, H. Hubincová, D. Hadvizdžáková, M. Stankušová, M. Volfová, J. Svatá a V. Kováčová.

Další pěkné umístění, 3. místo, vybojovali starší chlapci v minikopané na hřišti Slávie Orlová v silné konkurenci orlovských  škol a škol z přilehlého okolí. Mladší chlapci skončili na pěkném 4. místě.

Další květnové úspěchy byly již zmíněné v minulém týdnu. Vítězství chlapců v McDonald cup 4. a 5. tříd a pak další stupně vítězů ve štafetovém Běhu osvobození města Orlová. Děkujeme mladým sportovcům za reprezentaci a gratulujeme.