Atletické závody žáků 1. – 5. tříd

27.5.2018 Vyp Od rkaleta

Již tradičně v měsíci květnu probíhají lehkoatletické závody žáků 1.-5. ročníku na ZŠ U Kapličky. Tento rok se těchto závodů účastnilo celkem 40 dětí z 1. stupně naší školy. Děti soutěžily ve třech disciplínách: v hodu kriketovým míčkem, ve skoku do dálky a v běhu na 50m.

Ze 4. ročníku byla úspěšná Eliška Nosková, která získala 1. místo a Jakub Dorňák 3. místo. Z 5. ročníku zabodoval 1. místem Matyáš Vítek. Celkově po sečtení všech bodů za 1.-5. ročník naše škola skončila na krásném druhém místě a získala tak drahocenný pohár. Všem dětem děkujeme za vzornou reprezentaci školy a p. učitelkám a p. asistentkám za přípravu dětí na tuto soutěž.

Mgr. Jarmila Folvačná, Barbora Zapletalová

1. – 3. třídy

První kolo proběhlo v kategorii mladších žáků 1. – 3. tříd, kde naší školu reprezentovalo 24 dětí. Závod se skládal z tří disciplín: 1) Běh na 50 m, 2) Skok daleký 3) Hod kriketovým míčkem. Sportovní dopoledne si děti moc užily a domů si odnesli zasloužené medaile tito žáci:

Zlatá medaile: Jiří Koláček (3. A.), Viktorie Truhlářová (2. A.), Stříbrná medaile: Martin Dustor (3. A.), Bronzová medaile: Valerie Truhlářová (2. A.).

Všem zúčastněným žákům děkujeme za vzornou reprezentaci a  těšíme se na další úspěchy.