Úspěchy starších žáků v atletickém čtyřboji

20.5.2024 Vyp Od Bednarzová

Dne 15.5. se naší žáci zúčastnili městského kola v atletickém čtyřboji, které se konalo na ZŠ Karla Dvořáčka. Naše škola vyslala 20 atletických nadšenců, aby porovnali síly s ostatními žáky z Orlové. Do boje šla družstva mladších a starších dívek a také družstvo mladších a starších chlapců. Žáci prokazovali své dovednosti ve sprintu, vytrvalostním běhu, hodu kriketovým míčkem (vrh koulí) a skokem do dálky (výšky).

Celý den byl provázen velmi pěkným slunečným počasím. Družstvem, které se umístilo na stupni vítězů, byly starší dívky ve složení Barbora Kaňová, Viktorie Truhlářová, Hana Vavříčková a Karolína Dvořáčková. Umístily se na krásném druhém místě a zajistily si tím postup na okresní kolo.

Z individuálních výkonů se Barbora Káňová umístila na 1. místě ze všech dívek a na medaili dosáhl také Jakub Zapletal z kategorie starších chlapců, skončil na místě druhém.

Chtěl bych pochválit všechny žáky za vzornou reprezentaci naší školy, kdy do výkonu dali veškeré své maximum.